Náhradní plnění

Jsme firma, která poskytuje náhrandí plnění.

Na začátku byla naše vize pomáhat jednotlivcům, kteří se ocitli v živodní situaci, kdy nemohou získat zaměstnání z důvodu nemoci, invalidity nebo jiných překážek, zajistit finanční podporu a stabilitu v období nezaměstnanosti. Naše služby a podpora jsou zaměřeny na poskytování potřebného zázemí a pomoc při obnovení finanční nezávislosti v obtížných obdobích.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme


Co znamená pojem "Náhradní plnění"?

Náhradní plnění přesně definuje §81 zákona č.435/2004 Sb. Obecně existuje povinnost všech zaměstnavatelů (firem, organizací, podniků...), kteří zaměstnávají více než 25 osob, zaměstnávat také osoby se zdravotním postižením. Pokud tyto osoby zaměstnavatel z jakéhokoliv důvodu nezaměstnává nebo nemůže zaměstnávat, a má přitom více než 25 zaměstnanců, může si tuto povinnost splnit buď odebíráním výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více než 50% osob se zdravotním postižením, od chráněných pracovních dílen, nebo odvodem do státního rozpočtu. Zákon č.435/2004 Sb. dále upravuje tzv. prováděcí vyhláška č.518/2004 Sb , vyhláška č.519/2004 Sb , vyhláška č.176/2009 Sb.

Uvedené hodnoty v tabulce jsou orientační a vychází z předpokladu průměrné zveřejněné měsíční měsíční mzdy ve výši 34.611 Kč.